امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۱۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14074
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۰
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری فارس، کمیته خانواده‌های بازداشت‌شدگان سیاسی در کرانه باختری در بیانیه‌ای مطبوعاتی تاکید کرد که شماری از عناصر سازمان اطلاعات نابلس ...

به گزارش خبرگزاری فارس، کمیته خانواده‌های بازداشت‌شدگان سیاسی در کرانه باختری در بیانیه‌ای مطبوعاتی تاکید کرد که شماری از عناصر سازمان اطلاعات نابلس به محل کار حاج سعدی سخل و فرزندش حمله کرده و آن ها را بازداشت کردند.

این کمیته اظهار داشت که عناصر سازمان اطلاعات نابلس به طرز وحشیانه ای به محل کار سعدی سخل حمله کرده و خواستار بازداشت فرزندش «مصعب» شدند اما شیخ سخل با این کار مخالفت کرد، سپس آن ها چندین تیر هوایی شلیک کرده و وی و فرزندش را بازداشت و به داخل خودرویی انتقال داده و آن ها را به مقر سازمان اطلاعات در زندان جنید منتقل کردند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، کمیته خانواده های بازداشت شدگان سیاسی خاطر نشان کرد که عناصر سازمان اطلاعات به هنگام بازجویی از شیخ سخل وی را به شدت مورد شکنجه قرار داده اند که در نتیجه همین شکنجه ها، وی کشته شد اما عناصر سازمان اطلاعات نابلس بلافاصله جسد وی را به بیمارستان انتقال داده تا وانمود کنند که او در بیمارستان فوت شده است.

این کمیته در خاتمه با صدور بیانیه ای تاکید کرد که شهادت حاج سخل پس از بازداشت به همراه فرزندش و شکنجه وحشیانه وی، جنایتی غیر انسانی و غیر اخلاقی است که نمی توان به راحتی از آن گذشت و تمامی فلسطینیان باید موضعی قاطع و سازنده را در قبال چنین جنایتی از سوی سرویس‌های امنیتی تشکیلات خودگردان اتخاذ کنند که همواره در خدمت دشمن صهیونیستی بوده و جنایت هایی را علیه ملت فلسطین مرتکب می شود.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها