امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140765
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل ظهر امروز با ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل ظهر امروز با احمدجبرئیل دبیرکل جبهه آزادیبخش فلسطین دیدار و گفت‌وگو کرد.

دبیرکل جبهه آزادیبخش فلسطین، پس از این دیدار در جمع خبرنگاران درباره جنایات رژیم صهیونیستی اظهار داشت: 60 سا لاست که اسرائیل کشتار می‌کند و بی‌گناهان را می‌کشد و دنیا هم این جنایت‌ها را می‌بیند و بر کسی پوشیده نیست.

وی با تأکید بر اینکه ما امیدی نداریم که بشود از طریق دادگاه به حق خود برسیم یادآور شد: تنها راه آنکه با زور جلو می‌آید این است که با زور با او برخورد کرد.

احمدجبرئیل یادآور شد: در طی این 60سال بارها از شورای امنیت قطعنامه علیه اسرائیل صادر شده اما کدام یک از آنها اجرا شده است؛ ما امیدواریم از طریق مقاومت حق خود را بگیریم.

به گزارش فارس، علی‌اکبر ولایتی نیز در جمع خبرنگاران درباره شخصیت احمدجبرائیل اظهار داشت: وی یکی از پیشکسوتان مبارزه با رژیم صهیونیستی است و از افرادی است که همواره همراه با انقلاب، امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل همچنین به کمک‌های احمدجبرئیل به حزب‌الله اشاره کرد و گفت: وی هیچگاه در حمایت از مردم سوریه علی‌رغم اینکه برخی گروه‌ها دچار تردید شده بودند، تأمل و تردیدی نکرد و اکنون هم جزو افرادی است که در جهت کمک به سوریه علیه تکفیری‌ها مبارزه می‌کند.

ولایتی درباره مباحث گفته شده در این دیدار نیز خاطرنشان کرد: آقای جبرئیل تأکید کرد که کماکان در خط حمایت از جمهوری اسلامی و اهداف آن و همچنین تقویت جبهه مقاومت است.

وی بر همین اساس ایران، لبنان، سوریه و فلسطین را خط مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی عنوان کرد و گفت: از این طریق می‌توان فلسطین را آزاد کرد و این نکته‌ای بود که در این دیدار طرفین به آن تأکید داشتند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار