امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140766
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه سیاسی فرزندان روح‌الله با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان انقلابی واحدهای ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه سیاسی فرزندان روح‌الله با انتشار اطلاعیه‌ای از دانشجویان انقلابی واحدهای دانشگاه آزاد جهت حضور گسترده در مقابل سفارت فرانسه دعوت کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

« هجمه گسترده غربی‌ها به ارزش‌ها و مقدسات اسلامی سابقه‌ای طولانی دارد، اما در دهه اخیر گستردگی و شدت بیشتری پیدا کرده و شکل زنجیره‌ای به خود گرفته است. دلیل این رویکرد خطری است که جهان معنویت‌زدایی‌شده غرب از ناحیه اسلام و پیام رهایی‌بخش آن احساس می‌کند.

در پی اقدامات موهنی که طی سال‌های اخیر علیه اسلام صورت گرفت که توطئه ننگین قرآ‌ن‌سوزی و انتشار تصاویر موهن درباره مقدسات اسلامی از آن جمله بودند، و در همه این اقدامات شوم رد پای صهیونیسم بین‌‌الملل این غده سرطانی جهان اسلام نمایان است، این بار جهان استکبار با انتشار تصویری توهین‌آمیز درباره ساحت نورانی پیامبر گرامی اسلام (ص) به میدان آمده است تا شدت کینه‌توزی و دشمنی خود را با این آیین نورانی و رهایی‌بخش به نمایش بگذارد. جهان کفر با این اقدامات بر این باور است که می‌تواند نور اسلام را که شعاع‌های تابنده‌اش دل‌های میلیون‌ها انسان آزاده را در اقصی نقاط کره زمین پر از امید و ایمان کرده است خاموش گرداند، غافل از آنکه نور خدا خاموش‌شدنی نیست.

(می خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا گرچه کافران را ناخوش افتد، نور خود را کامل خواهد گردانید. سوره صف /آیه 8)

بر همه ما مردم آزاده ایران دارای هر آئین توحیدی که هستیم خصوصا مسلمانان ایران عزیز و به طور اخص برادران و خواهران اهل تسنن و تشیع لازم است که دوشادوش هم در مقابل این سیاست خبیث قد علم کرده و این ایستادگی صلح آفرین را به معرض ظهور بگذاریم و در این راه می بایست دانشجویان فهیم در صف اول باشند.

گروه سیاسی فرزندان روح الله در بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران ضمن محکومیت اقدام موهن روزنامه فرانسوی و اقدام حساب شده فرانسه در اجبار ارائه عکس بی‌حجاب ایرانیان متقاضی به فرانسه همصدا با دیگر دانشجویان بسیجی حضور گسترده‌ای در تجمع دانشجویان انقلابی مقابل سفارت فرانسه خواهد داشت و از همه دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد تهران و دانشگاه‌های علوم پزشکی جهت حضور در این تجمع دعوت می‌کند.»

 گروه سیاسی فرزندان روح الله

بسیج دانشجویی ثامن الائمه(ع)

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها