امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140770
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
ابوالقاسم خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد ضمن ابراز نارضایتی از وضعیت بلاتکلیف سرپرستان دانشگاه‌ها اظهار کرد: امروز شاهد موج ...

ابوالقاسم خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد ضمن ابراز نارضایتی از وضعیت بلاتکلیف سرپرستان دانشگاه‌ها اظهار کرد: امروز شاهد موج نارضایتی دانشگاهیان از وضعیت نابسامان دانشگاه‌ها و سرپرستان آنها هستیم و مطالبه جدی کمیسیون آموزش مجلس و دانشگاهیان از وزیر علوم، رسیدگی به وضعیت دانشگاه‌ها است.

وی افزود: وزیر علوم در مجلس بر موضوعاتی تاکید داشته که گرچه شاید برای قضاوت زود باشد اما آن طور که انتظار می‌رفت به وعده‌های خود عمل نکرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فرهادی در صحبت‌های خود در مجلس بر توسعه روند علمی دانشگاه‌ها، اتصال دانشگاه با بخش تولید و صنعت و ایجاد دانشگاه‌های کارآفرین تاکید داشته اما تحقق همه این موارد نیازمند رسیدگی و تعیین تکلیف وضعیت سرپرستان دانشگاه‌ها است.

خسروی تاکید کرد: از فرهادی انتظار داریم هر چه سریع‌تر گزینه‌های خود را برای سرپرستی دانشگاه‌ها به شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کند تا دانشگاه‌ها پس از مشکلاتی که داشتند بتواند در جوی آرام و مطلوب به توسعه علمی خود بپردازد.

وی یادآور شد: وضعیت فعلی دانشگاه‌ها سبب رکود علمی می‌شود بنابراین باید این موضوع را مد نظر قرار داد که مقام معظم رهبری بر مسئله تولید و توسعه علم تاکید فراوان دارد.

انتهای پیام/3138/غ40/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها