امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۱۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140775
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به ...

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به رفتار توهین آمیز نشریه شارلی ابدو به ساحت پیامبر اکرم (ص) اظهارداشت: بدون شک زمانی که مرزهای اعتقادی مورد تهاجم قرار گیرد، جدال‌های سیاسی رنگ باخته و سیاست لباس دین به تن کرده و در دفاع از دین وارد میدان می‌شود.

وی افزود: ملت ایران که افتخار پرچمداری نوین تمدن اسلامی را بر عهده دارد و بحث دفاع از دین، عزت و شرف را از عاشورا آموخته و در طول 35 سال گذشته حملات ناجوانمردانه نظامی، سیاسی و اقتصادی و فرهنگی غرب را به شکست کشانده است، در برابر تهاجم به قله دین خدا پیامبر اسلام (ص) تمام قد ایستاده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: هر فرد یا گروه سیاسی که در برابر تهاجم به ساحت مقدس رسول خدا ساکت بماند و حرف اول آنها پاسداری و حراست از ارزش‌های دینی و اخلاقی و قله انسانیت نباشد، در محکمه وجدان عمومی جامعه بشری محکوم به شکست است.

کارخانه‌ای تصریح کرد: بدون شک فرهنگ پوچ غرب پاسخگوی نیاز جوامع غربی نخواهد بود و کشش پر شتاب غرب به اسلام که یک اقدام بی‌سابقه در طول تاریخ به شمار می‌رود این مسئله را ثابت می‌کند، این حرکت روشنی‌بخش که در پرتو اسلام قلب‌های مستعد جوامع غربی را به سوی اسلام کشانده است سردمداران استکبار و صهیونیسم جهانی را به وحشت انداخته است.

وی ادامه داد: بر همین اساس تمدن رو به زوال غرب تمام توان خود را برای مقابله با حرکت امیدبخش اسلام به کار گرفته که این اقدام اوج استیصال غرب در برابر اسلام را نشان می‌دهد که به علت خلأ معنویت و شکست اباحی‌گری و فتح قله‌های اعتقادی توسط اسلام فروماندگان غرب دست به اقدامات قرون وسطایی حمله به سایر ادیان می‌زنند.

نماینده همدان در پایان گفت: پس از دو قرن مقابله غرب با دین و تلاش برای بیرون راندن دین از زندگی بشر و شکست سوسیالیسم شرق امروز نوبت اسلام است که سنگرهای کلیدی لیبرالیسم دموکراسی غرب را فتح کند در حالی که استکبار جهانی آخرین ترفندهای خود را در قالب اسلام تکفیری و برای مقابله با اسلام ناب به کار گرفته و ناکارآمدی و شکست این فریب مذهبی برای ملت‌های جهان روشن شده است پوچ‌گرایان غرب با هماهنگی صهیونیستم جهانی خورشید حیات‌بخش و قله انسانیت اسلام یعنی وجود مبارک پیامبر گرامی اسلام (ص) را نشانه رفته‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها