امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140778
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 80
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، محمدرضا عارف ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله جوادی‌آملی با اشاره به مشکلات موجود در دولت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، محمدرضا عارف ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله جوادی‌آملی با اشاره به مشکلات موجود در دولت تدبیر و امید اظهار کرد: دولت یازدهم در شرایط خاصی قرار دارد و زمانی فعالیت خود را در جامعه آغاز کرد که با مشکلات فراوانی رو‌به‌رو بود.

وی افزود: دولت با وجود مشکلات و مسائل مختلف به خوبی توانسته‌ است فعالیت خود را ادامه دهد البته این در حالی است که با کاهش قیمت نفت رو‌به‌رو هستیم اما با این حال دولت توانسته‌ است به اهداف و برنامه‌های خود به خوبی ادامه دهد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حوادث پیش آمده در کشورهای غربی گفت: در حال حاضر متاسفانه شاهد اسلام هراسی غربی‌ها هستیم که این رخداد نشان‌ دهنده جایگاه واقعی اسلام در جهان دارد.

عارف تصریح کرد: با وجود مشکلاتی که در مسیر انقلاب وجود داشت انقلاب به تثبیت رسید و اثرات آن را توانسته‌ایم در تمام جهان مشاهده کنیم که این اثرات نشان از فعالیت خیرخواهانه مردم و مسئولان انقلابی دارد.

وی با اشاره به انتقال پیا‌م‌های انقلاب به نسل جوان کشور گفت: مردم انقلابی ایران باید پیام‌های انقلاب را به جوانان انتقال دهند تا جوانان کشور از ارزش‌های انقلابی و اسلامی کشور فاصله نگیرند.

رئیس بنیاد امید ایرانیان خاطرنشان کرد: برای اداره کشور باید نگاه فرهنگی وجود داشته باشد زیرا که در هشت سال گذشته نگاه سیاسی و امنیتی در کشور حاکم بود که این برای اداره کشور مناسب نیست.

عارف با اشاره به گفت‌و‌گوهای نماینده‌های ایرانی با کشورهای غربی گفت: دشمنان از استقلال کشور ایران در هراس هستند که این امر نشأت گرفته از گفت‌و‌گوهای نماینده‌های ایرانی است که با جدیت از آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کنند.

انتهای پیام/78019/صا40/ض1002


 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها