امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140781
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، بر اساس مصوبه هیأت وزیران، مصادیق مصرف یک درصد از ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، بر اساس مصوبه هیأت وزیران، مصادیق مصرف یک درصد از اعتبارات مندرج در قانون بودجه سال 1393 به منظور استقرار سیستم مدیریت سبز و اعمال سیاست‌های مصرف بهینه منابع پایه و محیط زیست تعیین شد.

بر اساس مصوبه هیأت وزیران، مصادیق مصرف یک درصد از اعتبارات مندرج در قانون بودجه سال 1393 به منظور استقرار سیستم مدیریت سبز و اعمال سیاست‌های مصرف بهینه منابع پایه و محیط زیست تعیین شد.

در مصوبه هیأت وزیران آمده است: مصادیق مصرف اعتبارات موضوع ماده (11) ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1393 کل کشور به شرح پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است، تعیین می شود.

در ماده 11 ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1393 کل کشور آمده است:

ماده 11- در اجرای ماده (190) قانون برنامه دستگاه‌های اجرایی و مؤسسات و نهادهای عمومی غیردولتی مجازند یک درصد از اعتبارات مندرج در قانون بودجه سال 1393 را بر اساس آیین‌نامه اجرایی این ماده به منظور استقرار سیستم مدیریت سبز و اعمال سیاست‌های مصرف بهینه منابع پایه و محیط زیست هزینه نمایند.

تبصره- مصادیق مصرف اعتبارات موضوع این ماده ظرف دو ماه پس از ابلاغ این تصویب‌نامه توسط سازمان حفاظت محیط زیست تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور این مصوبه را در تاریخ 22/10/1393 برای اجرا به وزات نیرو، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.

برای مشاهده «مصادیق مصرف اعتبارات موضوع ماده(11) ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1393 کل کشور» اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار