امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140783
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، الهام امین‌زاده معاون حقوقی ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس& zwnj;جمهور در اولین نشست بررسی نیازهای پژوهشی و آموزشی دستگاه‌های اجرایی با رویکرد حقوقی در دولت یازدهم اظهارداشت: معاونت حقوقی ریاست جمهوری با تعامل با دیگر قوا و جلوگیری از موازی کاری می کوشد قوانین را باکمک اساتید دانشگاهی ساماندهی و اولویت بندی کند.

وی با اشاره به کاهش اختلافات بین وزارتخانه‌ها و حفظ حقوق بیت‌المال در دولت یازدهم، ادامه داد: تلاش ما این است که نتیجه پژوهش‌های حقوقی الزاماً به چاپ یک کتاب و مقاله خلاصه نشود و از نتایج آن‌ها برای رفع مشکلات و بهبود وضعیت موجود بهره گرفته شود.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور با بیان اینکه مشتری محور بودن پژوهش بسیار مهم است، اظهارداشت: هدف کار ما این است که ببینیم پژوهش چه مشکلاتی را می خواهد حل کند و یک نظریه انتزاعی به هیچ عنوان برای دستگاه های اجرایی مناسب نیست.

امین‌زاده که در جمع متولیان حقوقی دستگاه های دولتی سخن می‌گفت، به ظرفیت های غنی دانشگاه های کشور اشاره کرد و گفت: باید از دیدگاه‌ها و نظرات تمام اساتید خلاق در ایران استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه باید الزامات حقوقی اقتصاد مقاومتی را پیگیری کنیم، گفت: همه دستگاه های اجرایی کشور با بحث اقتصاد مقاومتی درگیر هستند و باید با بررسی راهکارهای عملی، نیازها در حوزه الزامات حقوقی اقتصاد مقاومتی بررسی شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها