امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140803
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، "سید دادوش هاشمی" با اعلام این مطلب اظهارداشت: قبوض عوارض شهری شامل عوارض نوسازی، کسب و پیشه و

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، "سید دادوش هاشمی" با اعلام این مطلب اظهارداشت: قبوض عوارض شهری شامل عوارض نوسازی، کسب و پیشه و تابلوهای اصناف است که تا پایان سال جاری مهلت پرداخت و بهره مندی از 10 درصد جایزه خوش حسابی تعیین شده است.

وی با بیان اینکه علاوه بر 10 درصد جایزه خوش حسابی،108 جایزه ویژه برای شهروندانی که تا پایان امسال اقدام به پرداخت عوارض کنند، در نظر گرفته شده است تاکید کرد: جشن خوش حسابی عوارض سال 93 نیز در اوایل سال آینده پرداخت خواهد شد.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در ادامه با تاکید بر مشارکت شهروندان در پرداخت غیر حضوری قبوض عوارض ، خاطرنشان کرد: شهروندانی که اقدام به پرداخت عوارض از طریق پرتال شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir کنند، امتیاز دو برابر برای شرکت در قرعه کشی جشن خوش حسابی خواهند داشت.

هاشمی با اشاره به اینکه شهرداری تهران امسال قبوض عوارض های شهری را بر مبنای نرخ سال گذشته محاسبه کرده و هیچ گونه افزایشی در نرخ عوارض نداشته است گفت: با توجه به اینکه افزایش نرخ عوارض شهری در هیات دولت رد شد، شهرداری تهران نرخ عوارض امسال را به صورت علی الحساب و بر مبنای نرخ سال های قبل محاسبه کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد با مشارکت شهروندان در پرداخت قبوض عوارض شهری، سهم درامدهای پایدار در بودجه شهرداری تهران افزایش یافته و توسعه شهر تهران روندی رو به رشد خود را طی کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها