امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14081
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۰
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العوامیه، جوانان قطیف تلاش می‌کنند که در روزهای آینده که مصادف با میلاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العوامیه، جوانان قطیف تلاش می‌کنند که در روزهای آینده که مصادف با میلاد امام مهدی (عج) است با نصب پلاکارد و تصاویر آیت الله آل نمر و مجسمه‌های وی همبستگی خود را با این روحانی بارز ابراز داشته و مخالفت خود را با ادامه بازداشتش اعلام کنند.

از سوی دیگر، ائتلاف آزادی و عدالت گردهمایی را در همبستگی با آیت الله آل نمر برگزار کرد. این تجمع در راستای آمادگی برای برگزاری مراسم و برنامه‌های مختلف بعد از گذشت یکسال از جنایت ربودن این فقیه مجاهد صورت گرفت.

جوانان در پایگاه‌های اجتماعی در اینترنت برای برگزاری راهپیمایی بزرگی از منطقه العوامیه به سمت منطقه القطیف فراخوان داده‌اند و همزمان نیز صفحه‌های جنبش مردمی در منطقه القطیف و العوامیه در پایگاه‌های اجتماعی در اینترنت اقدام به انتشار برخی طرح‌های گرافیکی و سخنان کوتاهی از آیت الله آل نمر کرده‌اند.

مسئولان سعودی آیت الله آل نمر را در هفتم ژوئیه سال 2012 میلادی بعد از تلاش برای ترورش و اصابت چهار گلوله به پایش بازداشت کردند که همچنان یکی از گلوله‌ها از استخوان پای وی بیرون آورده نشده است.

منطقه قطیف و العوامیه بعد از بازداشت این روحانی شاهد اعتراضات گسترده مردمی بود که در جریان آن دو جوان به ضرب گلوله نیروهای سعودی به شهادت رسیدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها