امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۰۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140819
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی در جلسه تفسیر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی در جلسه تفسیر قرآن در جمع کارکنان وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی، وقایع اخیر و توهین نشریه فرانسوی به پیامبر مکرم اسلام(ص) را نشان دهنده اوج استیصال و خودزنی فرهنگی غرب دانست.

وزیر دادگستری دلیل موضع گیری‌های اخیر کشورهای غربی و ایادی آن‌ها در منطقه را استیصال عمیق آن‌ها در مواجهه با انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: غرب و دست نشاندگان آن در منطقه، به این نکته رسیده‌اند که انقلاب اسلامی بساط آن‌ها را به هم خواهد ریخت و از این رو در عرصه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و غیره دست به انواع خودزنی می‌زنند.

وی همچنین افزود: به راه انداختن جریان داعش از سوی غربی‌ها نیز نوعی خودزنی است و این‌ها به ابزاری متوسل شده‌اند که برای خودشان نیز خطرناک است، چرا که این تهدید و ترور، روزی به خودشان باز خواهد گشت که گوشه‌ای از آن را در جریان اخیر پاریس شاهد بودیم.

پورمحمدی با بیان اینکه در حال حاضر همه کشورهای منطقه در معرض تهدید هستند، تصریح کرد: جریانات فرهنگی اتفاق افتاده نیز نوعی خودزنی است و مدعیان غربی که می‌گویند چرا ما حقوق بشر، زنان، کودکان و غیره را رعایت نمی‌کنیم، خود به اسم آزادی بیان، با اهانت به پیامبر اسلام(ص) به بیش از یک میلیارد انسان توهین کرده‌اند.

وی در خاتمه افزود: موضوعاتی مثل آزادی بیان در غرب به جریانی بر ضد خود تبدیل شده و منجر به بروز آشوب و بهه هم ریختگی جدی فکری و عملی در عرصه‌های سیاسی و امنیتی تبدیل شده که استیصال بزرگی است و همان‌گونه که شاهد بودیم، پاپ نیز از اتفاق اخیر ابراز نارضایتی کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها