امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140832
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، باغ وحش «له لدو» در شهر گردشگری «چونگ ‌چینگ» در غرب چین واقع ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، باغ وحش «له لدو» در شهر گردشگری «چونگ ‌چینگ» در غرب چین واقع شده و به خاطر شرایط ویژه اش عجیب ترین باغ وحش جهان لقب گرفته و در ماه‌های اخیر به جاذبه جدید گردشگری این کشور تبدیل شده است.
در این باغ وحش که با الگوبرداری از پارک‌های ملی کشورهای آفریقایی راه اندازی شده جای انسانها با حیوانات وحشی عوض شده و به جای اینکه حیوانات وحشی در قفس باشند، آنها آزادانه در تردد بوده و به جای آنها بازدیدکنندگان که بیشتر آنها گردشگر هستند، در کامیون‌هایی که بخش عقبی آنها به صورت یک قفس بزرگ درآمده، حضور حیوانات وحشی در نزدیکی خود را تجربه می کنند.

 

 

عجیب ترین باغ وحش جهان در شرایطی به جاذبه جدید گردشگری چین تبدیل شده که این کشور زیبا و پهناور در سالهای اخیر به مقصد سوم گردشگری تبدیل شده و سیاست‌های‌ جدید دولت پکن که توسعه‌ صنعت گردشگری یکی از ارکان آن است، از دهه‌ 90 میلادی آغاز شده‌ که حاصل اجرای آنها، رشد چشمگیر  تعداد گردشگران این کشور در یک بازه زمانی 10 ساله (1996 تا 2006) بوده است.

 

 

چین در سال 2013 نزدیک به 440 میلیارد دلار از محل صنعت گردشگری درآمد داشت و با بیشترین میزان رشد در کسب درآمد از محل صنعت گردشگری، در صدر فهرست کشورهای آسیایی میزبان گردشگران قرار دارد، این در حالی است که دولت چین برای جذب 100 میلیون نفر گردشگر در سال 2020 و تبدیل شدن به مقصد نخست گردشگری جهان هدفگذاری کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار