امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140835
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام و المسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان معاون پژوهشی وزیر آموزش و ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام و المسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی طی پیامی، اقدام موهن نشریه فرانسوی را محکوم کرد.

در این پیام آمده است: «هوالذی ارسل رسوله بالهدی ودین الحق لیظهره علی الدین کله ولو کره المشرکون» او پیامبری است که برای هدایت انسان‌ها مبعوث شده است. پیام او برای همه انسان‌ها و نسل‌ها در تمامی عصرها و سرزمین‌هاست. جغرافیای پیام او، جغرافیای ایمان و جان انسان‌هاست. پیروان او با همه زبان‌ها و رنگ‌ها و نژادهای یک پیکر واحد را تشکیل می‌دهند، تا  انعکاس رحمت و عطوفت او در جامعه مبتنی بر صلح و سِلم و عدالت باشند.

اما از آغازین روز دعوت او، شیطان در جامه شرک و کفر، بشریت را از پیام آسمان ترسانیده و آنها را از فقر و نداری هراسان ساخته و به شهوت و فحشا سفارش کرده تا با افیون و تخدیر فکری انسان را از شناختن حقیقت و پیروی از آن بازدارند.

امروز در هزاره سوم نیز شیاطین در برابر پیام نورانی و انسان‌ساز نقشه‌ها کشیده‌اند و آدم‌هایی جعلی را که از انسانیت فقط شکل بشری دارند، در حالی که جان آنها آکنده از سبعیت و وحشی‌گری است و از مرام و عقیده، فقط شعار توحید بر زبان دارند، در حالی که بغض اهل توحید و اهل ایمان را در دل دارند و دشنه بر رگ‌های مسلمان می‌زنند، مأموریت داده‌اند تا از اسلام، مردم را بترسانند و دعوت زلال و آسمانی پیامبر(ص) را گِل آلود کنند.

امروز مشرکان و کافران دست آموز شیطان، تخم کینه و عداوت می‌کارند، تا زقوم آن جان‌ها را شعله ور از غیض و غضب سازد و گوش‌ها و دل‌ها را از شنیدن و دریافت پیام محبت و دوستی مانع شود.

اما پیام حق پیامبر اسلام (ص) به وعده الهی، جهان را فراخواهد گرفت، همچنان که امروز از کران تا کران عالم، پژواک "قولوا لا اله الا الله تفلحوا" او طنین انداز است. اما جاهلانی که از قدسیت و عصمت بهره‌ای ندارند، یا پیام آسمان را به فکاهه و تمسخر می‌گیرند، یا با تحریک دوستان جاهل تر از خود پشتوانه پیام آسمان را خشونت و عصبیت نشان می‌دهند.

 مه فشاند نور و سگ عوعو کند       هرکسی بر طینت خود می تند.

نانجیبان از حمله روزنامه "شارلی ایبدو" در پاریس که به قرائن و امارات نقشه‌ای از پیش طراحی شده بود، بهانه ساخته‌اند تا با پرتاب گِل به چهره آفتاب، خورشید را از تابیدن به جان‌های فسرده و یخ زده بشر امروزی باز دارند و یا چشم‌ها را از آن برگردانند. زهی خیال باطل. آنها قصد دارند نور الهی را به دمیدن افسونگرانه و کینه توزانه و زبان یاوه‌گوی خویش که گاه به ریا و تزویر و گاه به ارعاب و تهدید و یا تمسخر و تحقیر حرکت می‌کند، خاموش سازند اما اراده خدایی بر آن تعلق گرفته است که نور خویش را به اتمام برساند هر چند اردوگاه کفر و شرک را ناگوار آید.

اینجانب ضمن محکوم کردن هر نوع تروریسم سازمان یافته، اعم از دولتی و فرقه‌ای در هرکجای عالم، از سوریه، عراق و یمن گرفته تا آفریقا، اروپا و آمریکا و با هر توجیه و بهانه‌ای، از حرکت‌های غیر منطقی، غیر اخلاقی و غیر مدنی قلم به مزدهای اروپایی در اهانت به مقدسات مسلمانان و سایر ادیان آسمانی ابراز تنفر کرده و آن را شدیداً محکوم می‌نمایم.

در پایان مجددا با ابراز همدردی با همه مومنان به انبیاء الهی و ادیان آسمانی به ویژه خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم) و کسانی که بستگان و عزیزان خود را در میدان های خشونت و جنایات ناجوانمردانه عوامل وابسته به اردوگاه استکبار جهانی از دست داده‌اند و دل‌هایشان اندوهناک و جریحه دار از این فجایع شده است، اعلام می‌داریم که صبح پیروزی با طلوع آفتاب عالمتاب خورشید عدالت و صلح نزدیک است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها