امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140850
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،بازداشتی مظنون به همکاری با گروه متلاشی شده تروریست‌های بلژیکی که هفته گذشته در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،بازداشتی مظنون به همکاری با گروه متلاشی شده تروریست‌های بلژیکی که هفته گذشته در یونان دستگیر شده بود، امروز بنا به درخواست بروکسل بمنظور استرداد احتمالی به بلژیک در آتن دادگاهی می‌شود.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، پلیس یونان امروز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: مرد 33 ساله الجزایری که شنبه گذشته به ظن همکاری با گروه اخیرا متلاشی شده تروریست‌های بلژیکی در آتن بازداشت شده بود، امروز دوشنبه بنا به درخواست بروکسل بمنظور استرداد احتمالی به بلژیک در دادگاه آتن حاضر می‌شود.

این بیانیه افزود: این مظنون که یک مرد 33 ساله الجزایری است امروز در دادگاه حاضر خواهد شد تا حکم استرداد وی که از سوی دولت بلژیک صادر شده، به جریان بیفتد.

به اعتقاد دادگاه فدرال بلژیک، این مرد احتمالا با گروه تروریست‌های بلژیکی که هفته گذشته در این کشور ماتشی شد، ارتباط داشته است.

این گروه روز پنج‌شنبه هفته گذشته در شهر «ورویر» در شرق بلژیک مورد حمله قرار گرفت و دو نفر از اعضای آن در درگیری مسلحانه با پلیس کشته شدند؛ از آن پس سیر بازداشت‌ها در بلژیک به راه افتاد و تاکنون 13 نفر در این رابطه در این کشور دستگیر شده‌اند.

بازگشت تروریست‌های آموزش‌دیده در اردوگاه‌های داعش و القاعده به کشورهای مادری در اروپا، به معضلی جدی برای قاره سبز بدل شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها