امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140855
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مروان فارس» نماینده پارلمان لبنان، حمله موشکی رژیم صهیونیستی به شهرک ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «مروان فارس» نماینده پارلمان لبنان، حمله موشکی رژیم صهیونیستی به شهرک « قنیطره» سوریه را محکوم کرد و تاکید کرد: مقاومت در راه دفاع از لبنان و سوریه، جانفشانی‌های بزرگی تقدیم کرده ولی تجاوز اخیر (صهیونیست‌ها به قنیطره) بعد از سخنان «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله صورت گرفت که در آن اعلام کرد که مقاومت موشک‌های «فاتح 110» در اختیار دارد.

به گزارش وبگاه خبری تلویزیون «المنار»، فارس در سخنانی مطبوعاتی گفت: معتقدم که حزب الله از این عملیات نخواهد گذشت و پاسخ این تجاوز آشکار را خواهد داد. واکنش حزب الله قوی خواهد بود تا اسرائیل از آن درس عبرتی بگیرد مبنی بر اینکه هر تجاوزی به لبنان و سوریه با واکنش مقاومت و ارتش عربی سوریه روبرو خواهد شد.

وی نبرد با دشمن صهیونیستی یگانه نقطه مشترک همه گروه‌ها در دفاع از دو ملت لبنان و سوریه خواند و شهادت شماری از رزمندگان مقاومت در تجاوز اخیر دشمن صهیونیستی را به ملت لبنان و شهدا و خانواده‌های شهدا تسلیت گفت.

قماطی: مقاومت در زمان و ممان مناسب پاسخ می‌دهد

از طرفی «محمود قماطی» عضو شورای سیاسی حزب الله در واکنش به حمله موشکی رژیم صهیونیستی به شهرک «قنیطره» و به شهادت رسیدن شماری از رزمندگان حزب الله گفت: مقاومت در زمان و مکان مناسب تصمیم به پاسخ خواهد گرفت.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار