امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140895
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 168
سیدمجید حسینی مدیرعامل مؤسسه نشر شهر در حاشیه نشست خبری دوازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، ...

سیدمجید حسینی مدیرعامل مؤسسه نشر شهر در حاشیه نشست خبری دوازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا امسال بودجه این نمایشگاه افزایش نیافته است، بیان داشت: بودجه و میزان تسهیلات شهرداری تهران برای دوازدهمین دوره نمایشگاه «یاد یار مهربان» طبق سال‌های گذشته 3 میلیارد تومان بوده است که چند روز گذشته، وزارت ارشاد کمک خود را برای حمایت مالی از این نمایشگاه اعلام کرده است.

وی اضافه کرد: سال گذشته قیمت افزایش کتاب 25 درصد بود که امسال با 2 درصد کاهش به 23 درصد رسیده است، اما وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قول مساعد داده تا بودجه 750 میلیون تومانی را دراختیار دوازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان قرار دهد تا بازدیدکنندگان بتوانند با ارائه تخفیفات بیشتر به خرید کتاب بپردازند.

حسینی ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تخصیص این بودجه تلاش دارد علاوه بر اینکه میزان تخفیف خرید مخاطبان این نمایشگاه را افزایش دهد، کتابخانه‌های خود و مساجد را نیز تجهیز کند.

براساس این گزارش، دوازدهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» از 2 بهمن سال جاری به مدت یک هفته در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود که در مراسم افتتاحیه آن، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر آموزش و پرورش و شهردار تهران حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها