امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۰:۱۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1409
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۹
تعداد بازدید: 242
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از قم، حبیب‌الله عسکراولادی ظهر امروز در دیدار شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضرت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از قم، حبیب‌الله عسکراولادی ظهر امروز در دیدار شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه در یک پیچ تاریخی قرار داریم اظهار کرد: امروز تاریخ اسلام در جهان به ویژه تاریخ اسلام در ایران در شرایط خاصی قرار دارد چرا که ایران اسلامی جهان را به اسلام دعوت می‌کند.

وی هدف از دیدار با مراجع تقلید را بهره‌گیری از راهنمایی‌های ایشان عنوان کرد و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مشهد مقدس تصریح کرد: رهبری با بینش والای خود شرایط را از نظر اقتصادی و سیاسی در موقعیت حماسه دیدند و فرمودند که ما از نظر سیاسی در کشور، دنیای اسلام و جهان در موقعیتی هستیم که با یک حماسه وضع سیاسی اسلام را در جهان روشن کنیم.

رئیس شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی اظهار کرد: ایشان همچنین در زمینه اقتصادی مطالب مهمی را ایراد کردند و فرمودند که ما از نظر اقتصادی در شرایطی هستیم که می‌توانیم یک جهش اقتصادی داشته باشیم.

وی با اشاره به سخنی که در دوران دفاع مقدس گفته می‌شد مبنی بر اینکه «تا کربلا یک یا حسین باقی است»‌افزود: تا کربلای مقصود ما از نظر سیاسی و اقتصادی یک یا حسین راه است.

عسکر اولادی بیان کرد: مسئولان باید با هم اندیشی تلاش کنند که در مسائل سیاسی و اقتصادی به یک جهش دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به هشدارهای رهبری نسبت به انتخابات تصریح کرد: فرمایش رهبری در خصوص خلق حماسه سیاسی به این معناست که در طلیعه انتخابات باید به دنبال کسی باشیم که بتواند حماسه سیاسی را مدیریت کند و از سوی دیگر توان این را داشته باشد که در عرصه اقتصاد مدیریت لازم را داشته باشد.

رئیس شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی گفت: مقام معظم رهبری در آستانه انتخابات سال جاری را به نام حماسه سیاسی و اقتصادی نام‌گذاری کردند تا ملت هوشیاری لازم را داشته باشند.
انتهای پیام/2258/و30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها