امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140901
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 167
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این نویسنده درباره چرایی انتخاب 70 نجوا از مفاتیح الجنان، توضیح داد: برای انتخاب خود دلایلی داشتم؛ یکی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این نویسنده درباره چرایی انتخاب 70 نجوا از مفاتیح الجنان، توضیح داد: برای انتخاب خود دلایلی داشتم؛ یکی بحث سندیت در ادعیه و زیارت است، سعی کردم از لحاظ سندیت دعاهایی را انتخاب کنم که معتبرتر هستند.

حسینی ژرفا در ادامه افزود: دلیل دیگر برقراری ارتباط معنوی با مخاطبان فارسی زبان در ترجمه دعا است که برای من بسیار مهم بود. قصدم این بود دعاها را جوری ترجمه کنم که به خواننده جوان امروزی روح معنوی دعا را منتقل کند.

وی گفت: دلیل بعدی انتخاب این هفتاد دعا این بود که تمام ادعیه مفاتیح الجنان کاربردی نیست. سعی من بر این بود که مطالب و ادعیه این کتاب کاربردی باشد. یک کتاب همراه درست کردم که ترجمه آن صحیح باشد.

حسینی ژرفا درباره تفاوت ترجمه این کتاب با دیگر کتاب‎های ادعیه گفت: سعی کردم تمامی عبارات و کلمات را بررسی کنم تا ترجمه صحیح و دلنشین از دعا به دست آید.

گفتنی است؛ کتاب «کوچه آسمان»، با هفتاد نجوا از مفاتیح الجنان، به کوشش دکتر سیدابوالقاسم حسینی ژرفا در 783 صفحه و با قیمت 22900 تومان منتشر شده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها