امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۶:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140908
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
مصطفی موسی‌پسندی دبیر کارگروه تجربه‌نگاری موسسه مسیر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ...

مصطفی موسی‌پسندی دبیر کارگروه تجربه‌نگاری موسسه مسیر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از برگزاری ششمین نشست حلقه تجربه در این موسسه خبر داد و گفت: از مجموعه نشست‌های تجربه نگاری فعالین حوزه فرهنگ انقلاب اسلامی، سه شنبه 30 دی از ساعت 15، با حضور محمد حمزه زاده، معاون هنری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و مدیرعامل انتشارات سوره مهر، با موضوع تجربه «نشر کتاب» برگزار خواهد شد.

وی افزود: «حلقه تجربه»، عنوانی است برای سلسله نشست‌های «مؤسسه پژوهشی، آموزشی و رسانه‌ای مسیر» که با هدف انتقال تجربه اساتید، نخبگان و فعالان فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی در یک فضای صمیمانه و غیر رسمی شکل گرفته است.

موسی‌پسندی در ادامه گفت: تا کنون پنج نشست حلقه تجربه با موضوعات تجربه «مستندسازی انقلاب اسلامی» با حضور سهیل کریمی، مستندساز؛ تجربه «مدیریت فرهنگی» با حضور دکتر سید محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم؛ تجربه «گرافیک انقلاب اسلامی»، با حضور سید محمدرضا میری، دبیر نهضت مردمی پوستر انقلاب؛ تجربه «مدیریت رسانه» با حضور دکتر حسین رضی، مدیر اسبق شبکه بین‌المللی العالم و تجربه «قانون‌گذاری فرهنگی» با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر مرتضی آقاتهرانی، نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی توسط موسسه مسیر برگزار شده است.

 

وی گفت: برای هر نشست چند مصاحبه با فعالان هر حوزه گرفته می‌شود که منجر به برگزاری نشست نهایی می‌شود و بعد از هر نشست از مجموعه مصاحبه‌ها یک کتاب چاپ می‌شود که به صورت تحلیل است.

دبیر کارگروه تجربه‌نگاری موسسه مسیر در پایان گفت: نشست تجربه «نشر کتاب» در محل مؤسسه مسیر به نشانی پل کریم‌خان، خیابان سنایی، خیابان هشتم، پلاک 3 برگزار می‌شود. از عموم علاقه مندان برای شرکت در این جلسه دعوت به عمل می‌آید.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها