امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140913
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،تهیه کنندگان فیلم برای خلق صحنه‌های توفان این فیلم با مشکل روبرو شده‌اند. منابع نزدیک به فیلم می گویند صحنه ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،تهیه کنندگان فیلم برای خلق صحنه‌های توفان این فیلم با مشکل روبرو شده‌اند. منابع نزدیک به فیلم می گویند صحنه های توفان دریا،از مهم ترین صحنه های آن هستند و هاوارد می خواهد این صحنه ها طبیعی و قابل قبول باشند.

خلق این صحنه‌ها نیازمند مبلغ قابل توجهی پول است و همین مسئله،ادامه تولید فیلم را با مشکل روبرو کرده است. این در حالی است که رقم دقیق تولید فیلم،به صورت رسمی اعلام نشده است. اما گفته می‌شود «در دل دریا» یکی از فیلم های پرخرج سال جاری میلادی است.

مجموع مسائل در رابطه با «در دل دریا» باعث شد تا تهیه کنندگانش،زمان نمایش عمومی آن را تغییر دهند.به این ترتیب،این درام اجتماعی ماجراجویانه به جای ماه مارس در ماه دسامبر به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می رود.

زمان جدید اکران عمومی فیلم از یک جهت دیگر هم مورد توجه قرار گرفته است.در شزایط جدید،«در دل دریا» یک هفته قبل از قسمت تازه مجموعه علمی تخیلی «جنگ های ستاره ای» به نمایش عمومی درخواهد آمد.

این موضوع باعث شده تا تحلیل گران اقتصادی سینما بپرسند آیا «در دل دریا» شانس زیادی برای موفقیت در جدول گیشه نمایش را دارد یا خیر.

«در دل دریا» داستان معروف موبی دیک اثر هرمان ملویل را به زبان تازه ای تعریف می کند و روایتی متفاوت ار آن را ارائه می دهد.

کریس همسورث،برندان گلسن و سیلیان مورفی بازیگران اصلی فیلم هستند.آن ها سرنشینان یک کشتی هستند که راهی دریای طوفانی می شوند تا یک نهنگ عظیم الجثه را شکار کنند.

داستان معروف موبی دیک که در سال 1820 منتشر شد،قبل از این چند بار توسط صنعت سینما تبدیل به فیلم سینمایی شده است.معروف ترین آن ها اثر کلاسیک سال 1956 جان هیوستن با بازی گریگوری پک است.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها