امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14092
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۰
تعداد بازدید: 169
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به آغاز رزمایش‌های گسترده نیروی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به آغاز رزمایش‌های گسترده نیروی هوایی این رژیم گفت که این رزمایش‌ها بخشی از تمریناتی است که پیش از این برای آن تدارک دیده شده بود.

وی افزود که حرکت‌های غیرعادی هواپیماهای جنگی و خودروهای نظامی در سراسر اسرائیل مشاهده خواهد شد و همچنین سامانه‌های گنبد آهنین و سامانه‌های دفاع هوایی در نقاط مختلف با هدف تمرینات نظامی مستقر خواهد شد.

وی تاکید کرد که این تمرینات بخشی از طرح تمرینات سالانه است.

کانال هفتم تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از برخی منابع عالی‌رتبه ارتش گزارش داد که منطقه شمال اسرائیل شاهد تمرین و رزمایش بزرگ خواهد بود که در آن بالگردها و هواپیماهای جنگی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و همچنین تحرکات گسترده نیروهای زمینی ارتش را شاهد خواهیم بود.

بر پایه این گزارش ساکنان شمال اسرائیل تحرکات نیروهای زمینی و بالگردها را در بیش از یک منطقه در شمال و مناطق مرکزی اسرائیل را مشاهد خواهند کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها