امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140921
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار تجسمی فارس، شمس الله هنامی مدیر ستاد اجرایی هفتمین جشنواره سراسری دو سالانه هنرهای تجسمی بسیج و مسئول انجمن هنرهای تجسمی لرستان در ...

به گزارش خبرنگار تجسمی فارس، شمس الله هنامی مدیر ستاد اجرایی هفتمین جشنواره سراسری دو سالانه هنرهای تجسمی بسیج و مسئول انجمن هنرهای تجسمی لرستان در خصوص جشنواره سراسری هنرهای تجسمی بسیج گفت: لرستان در بهمن ماه سال جاری میزبان هفتمین دو سالانه جشنواره  هنرهای تجسمی بسیج است.

این هنرمند رشته تذهیب افزود: این جشنواره با عنوان «تجلی حقیقت و زیبایی» در 4 بخش نقاشی(تکنیک آزاد)، نگارگری، گرافیک(پوستر) و کاریکاتور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: آثار شرکت کننده دراین جشنواره در رشته نقاشی در استفاده از تکنیک های مختلف مجاز هستند. همچنین شرکت کنندگان در بخش کاریکاتور می‌توانند آثار خود را به صورت رنگی و سیاه و سفید ارائه کنند.

مدیر اجرایی هفتمین جشنواره سراسری دو سالانه هنرهای تجسمی بسیج اظهار کرد: آثار هنرمندان بسیجی  در بخش هنرهای سنتی نیز شامل نگارگری و تذهیب و گرافیک شامل پوستر دراین جشنواره ارائه می شود.

وی دربخش دیگری از سخنانش با اشاره به نقش و جایگاه تبلیغات در هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره گفت: کمیته فضاسازی و تبلیغات در استان لرستان در این زمینه اقداماتی را انجام می‌دهد.

مدیر اجرایی هفتمین جشنواره سراسری دو سالانه هنرهای تجسمی بسیج با اشاره به وظایف کمیته فضاسازی و تبلیغات این جشنواره عنوان کرد: هماهنگی با ستاد برگزاری جشنواره به منظور تهیه و نصب اقلام تبلیغاتی مانند بنر ،استند و پوستر از جمله وظایف این کمیته است.

وی اظهار کرد: فضاسازی تبلیغاتی در ورودی فرودگاه و پایانه مسافربری، همچنین درج تابلو های راهنما ویژه میهمانان و مدعوین جشنواره از دیگر وظایف این کمیته هستند.

 

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها