امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140931
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از ظهر روز چهارشنبه ۱/۱۱/۹۳ پیش فروش اینترنتی بلیت های جشنواره آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد ...

 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از ظهر روز چهارشنبه ۱/۱۱/۹۳ پیش فروش اینترنتی بلیت های جشنواره آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

هر سری شامل ۱۱ بلیت برای ۱۱ عنوان فیلم در ۱۱ روز جشنواره است. به عبارت دیگر هر نفر ۱ صندلی ، ۱ سانس در سینمای انتخابی به مدت ۱۱ روز در اختیار خواهد داشت.

علاقه مندان برای تهیه بلیت های جشنواره فیلم فجر می توانند از طریق نشانی www.fajrticket.ir /www.fajrticket.com بلیت های مورد نظر خود را تهیه کنند.

خریداران می توانند پس از ورود به سامانه پیش فروش با وارد کردن کد ملی خود،۲ انتخاب و در مجموع ۴ سری بلیت پیش خرید کنند.

علاقمندانی که بلیت های خود را خریداری می کنند با در دست داشتن پرینت کد رهگیری و اصل کارت ملی می توانند در روزهای چهارشنبه (۸ بهمن) و پنجشنبه (۹ بهمن) برای تحویل بلیت ها به پردیس سینمایی ملت واقع در خیابان ولیعصر (عج) بزرگراه نیایش- روبروی کردستان- پردیس سینمایی ملت مراجعه کنند.

دانشجویان در زمان خرید برای بهره مندی از تخفیف دانشجویی باید شماره دانشجویی خود را وارد سامانه کرده و در زمان تحویل بلیت نیز کارت دانشجویی را همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار