امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140975
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۴
تعداد بازدید: 274
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد،‌ مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد،‌ مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد پیرامون زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته این دانشگاه اظهارداشت: ثبت نام برای رشته‌های بدون آزمون مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از ساعت 14:30 امروز سه‌شنبه 30 دی ماه آغاز شد.

علوی فاضل افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به انتخاب یک رشته/محل اقدام کنند.

معاون سنجش و پذیرش گفت: داوطلبان می‌توانند پس از ثبت نام اینترنتی، 48 ساعت بعد به واحدهای مربوطه مراجعه و نسبت به ثبت نام خود در واحد اقدام کنند.

وی درخصوص رشته‌های کاردانی خاطرنشان کرد: ثبت نام برای رشته‌های کاردانی پیوسته و ناپیوسته همچنان ادامه دارد و این دسته از متقاضیان نیز می‌توانند با ثبت نام یک رشته/محل در سایت و به فاصله 48 ساعت بعد به واحد مراجعه کنند.

علوی فاضل در پایان گفت: نتایج ثبت نام داوطلبانی که در مرحله قبلی مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته شرکت کرده اند، در بهمن ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها