امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۰۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140987
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۵
تعداد بازدید: 186
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اصلاح‌طلبان با مدیریت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات 25 دی ماه سال جاری در کانون ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اصلاح‌طلبان با مدیریت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات 25 دی ماه سال جاری در کانون توحید تهران پس از 6 سال همایش خود را برگزار کردند همایشی که در آن به جای بررسی و ارزیابی مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور فقط حول یک محور در گردش بود و آن «رفع حصر سران فتنه» بود.

احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار را برعهده دارد در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار کرد: توقع از اصلاح‌طلبان این بود، در این همایش که پس از مدت‌ها برگزار می‌شد به مسائل اساسی کشور بپردازند.

وی به حمایت اصلاح‌طلبان در جریان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از حجت‌الاسلام حسن روحانی اشاره و تصریح کرد: آقای روحانی در جریان انتخابات سال گذشته وعده و وعیدهایی در مورد معیشت، اشتغال، بیکاری، بودجه‌بندی و مسائل سیاست خارجی داده بود بنابراین اصلاح‌طلبان به عنوان حامی رئیس‌جمهور باید در همایش‌شان به وعده‌های رئیس‌جمهور در همه ابعاد می‌پرداختند.

احمد کریمی اصفهانی که معتقد است اصلاح‌طلبان که در همایش 25 دی ماه اسم همایش خود را اشتباه گذاشنتد از برخی اظهارنظرها و شعارها در این همایش انتقاد کرد.

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با بیان اینکه هنوز جزئیات و عمق فاجعه فتنه درست تبیین نشده است خطاب به اصلاح‌طلبان گفت: از رفع حصر چه کسی سخن می‌گویید؟ از رفع حصر کسانی که کشور را 8 ماه به آشوب کشیدند و حمایت بیگانگان را با خود همراه ساختند؟

وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان بهتر است از توهم رفع حصر سران فتنه دست بردارند گفت: بهتر از به جای طرح اینگونه مسائل به معیشت و دغدغه مردم فکر کنید.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار