امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140989
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۵
تعداد بازدید: 170
حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به همایش اخیر اصلاح‌طلبان گفت: طبق نظرسنجی اخیری که از مردم به عمل آمده اکثریت حل مشکلات اقتصادی را اولویت اول کشور دانستند که با توجه به این مسئله بهتر است اصلاح‌طلبان که برخی از آنها در دولت نیز فعال هستند توان خود را به جای فعالیت‌های سیاسی در جهت رفع دغدغه‌های معیشتی مردم به کار گیرند.
وی ادامه داد: در این نظرسنجی 62درصد مردم رفع مشکلات اقتصادی را اولویت کاری اول کشور دانسته، 18درصد مسائل اجتماعی و تنها 5درصد آنها مسائل سیاسی را در اولویت کاری دانسته‌اند.
عضو هیأت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: فتنه‌گران در سال 88 با اقدام خود نظام برآمده از میان مردم را که بر اساس قانون اساسی شکل گرفته زیر سؤال بردند و قصد سرنگونی آن را داشتند و رسماً مردم‌سالاری دینی را در کشور زیر سؤال بردند.
حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که مورد تأئید اکثریت ملت ایران است به عنوان یک میثاق ملی در مجموعه کشور و نظام در نظر گرفته می‌شود که همگان در چارچوب آن فعالیت می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌هفته گذشته احزاب اصلاح‌طلب همایشی را برگزار کردند که در آن شاهد حضور فعالان فتنه و سخنرانی آنها در این همایش بودیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار