امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14099
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۰
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری عراقی «القوه الثالثه» در تحلیلی بر پیروزی «حسن روحانی» در انتخابات ریاست جمهوری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری عراقی «القوه الثالثه» در تحلیلی بر پیروزی «حسن روحانی» در انتخابات ریاست جمهوری ایران نوشت که انتخاب کاندیدایی از جناح راست میانه‌رو را باید «هوش و ذکاوت ایرانی» تلقی کرد.

القوه الثالثه در این باره نوشت: باور نداریم که در کشورهای جهان سوم انتخابات واقعی و حقیقی غیر از انتخابات ایران وجود داشته باشد. این انتخابات را باید بدون شک افتخاری برای ملت ایران دانست و نیازی به مخفی کردن این واقعیت نیست.

ایرانی‌ها در این انتخابات محاصره و تحریم علیه کشورشان و تلاش برای تجسس و نفوذ در ایران و تمام توطئه‌های از پیش طراحی شده برای ناکام ساختن و با شکست مواجه کردن انتخابات ریاست جمهوری در ایران را به چالش کشیدند و پیروزی مهمی را بر واشنگتن و غرب و منطقه رقم زدند.

مهندس و معمار بزرگ این انتخابات کسی جز آیت الله «علی خامنه‌ای»، رهبر ایران نبود که راه و شیوه جدیدی را در عرصه سیاسی ایران ابداع کرد.

پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران به معنای دادن تصویری جدید از ایران به جهانیان و جامعه بین المللی است و این به معنای ورود ایران به تجربه‌ای جدید است که بر پایه «همکاری و ارتباط با غرب برای فراهم کردن زمینه انعقاد قراردادهای بزرگ در سطح منطقه‌ای است».

روحانی مذاکره کننده‌ای زیر دست و دیپلماتی وزین است که به کار جمعی گرایش و تمایل دارد .

به همین دلیل باید گفت که ما در برابر انقلابی دیپلماتیک در تمام مقیاس‌ها و حوزه‌های آن قرار داریم و این موجب خواهد شد تا ایران به بازیگر منطقه‌ای و بین المللی مهمی بیش از گذشته تبدیل شود، صرف نظر از اینکه حسن روحانی از تمام زوایا و خفایای پرونده هسته‌ای ایران آگاه است و نکته‌ای نیست که در این پرونده برای وی پوشیده باشد .

بر این اساس باید گفت که مذاکرات آینده غرب با ایران برسر پرونده‌ای هسته‌ای این کشور مذاکراتی بسیار دقیق خواهد بود.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار