امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140993
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۵
تعداد بازدید: 202
سیداحمد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از استعفای خود از سمت دبیر کلی جمعیت هلال‌احمر خبر داد و ...

سیداحمد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از استعفای خود از سمت دبیر کلی جمعیت هلال‌احمر خبر داد و گفت: من از روز چهارشنبه هفته گذشته و بعد از جلسه با رئیس جدید جمعیت هلال‌احمر به ساختمان صلح هلال احمر نرفته‌ام و منتظر هستم تا اگر ضیایی، رئیس جدید جمعیت هلال احمر تمایل به ادامه همکاری با من داشت من را خبر کند.

وی با بیان اینکه تصمیم به استعفا به دلیل باز گذاشتن دست رئیس جدید جمعیت هلال‌احمر در انتخاب دبیر کل جدید بوده است گفت: اگر او از من به صورت جدی دعوت به همکاری کند به عنوان یک سرباز به هلال‌احمر باز می‌گردم و اگر تمایلی به همکاری با این جانب نداشته باشد در جای دیگر و به عنوان یک پزشک به خدمت خود ادامه خواهم داد.

دبیرکل مستعفی جمعیت هلال‌احمر تأکید کرد: معمولاً روال کار معاونان بعد از تغییر رئیس به این صورت است که با استعفای خود دست رئیس را در تعیین نیروهای مورد نظر باز می‌گذارد و من نیز برای اینکه کشور و خدمات هلال‌احمر به جامعه دچار خلل نشود از سمت خود استعفا دادم تا ضیایی با دست باز نسبت به انتخاب دبیر کل خود تصمیم‌گیری کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها