امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140997
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۵
تعداد بازدید: 139
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در واکنش به اخبار منشتر شده درباه ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در واکنش به اخبار منشتر شده درباه اشغال کاخ ریاست جمهوری این کشور در صنعاء اعلام کرد که نیروهای این جنبش در حال محافظت از کاخ ریاست‌جمهوری هستند.

وی به خبرگزاری رویترز گفته که نیروهای انصارالله و کمیته های مردمی «در حال محافظت» از کاخ ریاست‌جمهوری هستند تا از غارت تسلیحات جلوگیری کنند و در حال کنترل کاخ نیستند.

یک منبع مسئول جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که برخی‌ها با حمایت برخی از مسئولان و احزاب یمنی تلاش می کنند از اوضاع بحرانی یمن، سوء استفاده کنند.

این مسئول یمنی به پایگاه خبری «العهد» گفته که خبر منتشر شده برخی رسانه ها درباره سیطره جنبش انصارالله بر کاخ ریاست جمهوری در صنعاء صحت ندارد.

در همین ارتباط، «علی القحوم» یکی از رهبران جنبش انصارالله یمن به شبکه العالم گفته که کمیته‌های مردمی کاخ ریاست جمهوری یمن را اشغال نکردند بلکه از غارت سلاح جلوگیری کردند.

شبکه العربیه امروز با انتشار خبری مدعی شد که انصارالله یمن پس از درگیری با نیروهای گارد ریاست جمهوری این کشور در صنعاء، کنترل کاخ را در دست خود گرفتند.

العربیه مدعی شد که درگیری‌ها در داخل کاخ ریاست جمهوری ادامه دارد و صدای انفجار نیز در این مکان به گوش می‌رسد.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها