امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 140998
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۵۵
تعداد بازدید: 195
ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به همایش هفته گذشته جمعی از اصلاح‌طلبان گفت: اصلاح‌طلبان پس از بی‌اخلاقی‌هایی که در دوره دوم خرداد در قبال مردم انجام دادند، اعتبار خود را از دست دادند.
تئوری‌پردازان اصلاحات در توهم پیاده‌سازی ایده‌های کهنه سکولاریستی بودند
وی با اشاره به اینکه تئوری‌پردازان اصلاحات در توهم بوده و تصور می‌کردند که می‌توانند تفکرات کهنه سکولاریستی را در جامعه پیاده کنند، افزود: آنها گمان می‌کردند می‌توانند جریانی در برابر جریان دین‌محور جامعه به راه اندازند.
استقبال از گوسفندان بیش از تحصن نمایندگان مجلس ششم بود
آقامحمدی با اشاره به تحصن و استعفای حدود 140 نفر از نمایندگان مجلس ششم پس از رد صلاحیت‌ کاندیداهای ساختارشکن از سوی شورای نگهبان گفت: در آن مقطع 140 نفر به دیدار آنها نرفت، در حالی که اگر در همان زمان 140 گوسفند در خیابان سر می‌بریدند دست کم 140 نفر از مردم دور آن جمع می‌شدند، در نتیجه اصلاح‌طلبان از مردم سیلی خورده و به کنار رفتند.
وی با یادآوری فاصله‌گیری رئیس‌جمهور در هنگام مبارزات انتخاباتی از جریانات سیاسی و اعلام اینکه نه اصلاح‌طلب است و نه اصولگرا اظهار داشت: با اینکه رئیس‌جمهور اصالتاً عضو جامعه روحانیت مبارز و اصولگرایان محسوب می‌شد اما اصلاح‌طلبان کوشیدند تا او را منتسب به خود کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از تلاش اصلاح‌طلبان برای مصادره دولت سخن گفت و ادامه داد: اصلاح‌طلبان به دولت یازدهم به چشم رحم اجاره‌ای می‌نگرند و می‌کوشند از امکانات دولت استفاده کنند.
نه دولت و نه جامعه هیچ وقعی به همایش اصلاح‌طلبان ننهادند
وی با اشاره به عدم حضور هیچ‌یک از چهره‌های نزدیک به دولت در همایش هفته گذشته اصلاح‌طلبان، گفت: دولت هیچ وقعی به محورهای ساختارشکنانه این همایش ننهاد و جامعه نیز اقبالی به آنان نکرد.
همایش اصلاح‌طلبان فقط در نشریات منتفع از پول‌های شهرام جزایری بازتاب یافت
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس گفت:‌ فقط چند روزنامه لائیک که با پول‌های امثال شهرام جزایری اداره می‌شوند به بازتاب گسترده همایش پرداختند اما تلاش شرکت‌کنندگان در همایش اصلاح‌طلبان که می‌خواستند با شیطنت هم دولت و هم بخشی از مردم را با خود همراه کنند با ناکامی مواجه شده و در حقیقت فقط برای همان چند نفری که دور هم جمع شده بودند سخن گفته و بیانیه صادر کرده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها