امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141023
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; سردار حسین دهقان وزیر دفاع کشورمان در نشست خبری مشترک با وزیر دفاع روسیه که صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; سردار حسین دهقان وزیر دفاع کشورمان در نشست خبری مشترک با وزیر دفاع روسیه که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: در این مذاکرات نگاه جامعی به مسائل مهم منطقه‌ای و جهان داشتیم.

وی افزود: این سفر و موافقت‌نامه را به عنوان یک مبداء و نقطه آغاز برای توسعه همکاری نظامی با یک زمانبندی مشخص تلقی می‌کنیم.

وزیر دفاع افزود: آنچه بیشتر از همه مورد توجه بود تحلیل مشترک و واحدی نسبت به مقوله تروریسم و عوامل ناامن‌ساز منطقه‌ای و سیاست‌های کلان آمریکا در مداخله به امور منطقه و جهانی و ضرورت مقابله با عوامل بحران‌ساز بود.

دهقان خاطرنشان کرد: شرایط حاکم بر منطقه و مسائل بین‌المللی نشان داد که روسیه مقتدر با همکاری ایران مستقل و مقتدر می‌توانند اثرات پایداری بر صلح و امنیت جهانی بگذارند.

دهقان تاکید کرد: رهبران دو کشور اراده جزم و قاطعی برای توسعه همکاری و ارتقاء سطح همکاری‌ در همه زمینه‌ها دارند.

وزیر دفاع تصریح کرد: ما توافق کردیم در زمینه‌های نظامی و فناوری‌های نظامی همکاری‌مان را شتاب ببخشیم و در ارتقاء توان دفاعی دو کشور موثر کنیم. امیدواریم آنچه که آغاز شد و در ادامه مسیر گذشته است با شتاب بیشتری به پیش برود و کشورهای منطقه و جهان پیامد‌های این همکاری را مشاهده کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها