امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141027
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی پیش از ظهر امروز در ابتدای درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی پیش از ظهر امروز در ابتدای درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم توهین گستاخانه نشریه فرانسوی به ساحت نبی مکرم اسلام را محکوم کرد و اظهار داشت: این اقدام از سوی مسلمانان محکوم بوده و نشانه حمایت دولتمردان غربی است.

وی با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد دولتمردان غربی عقل سیاسی خود را از دست داده‌اند تصریح کرد: آنها با توهین به ساحت نبی مکرم اسلام می‌خواهند که به دین مبین اسلام ضربه بزنند.

این مرجع تقلید به جنایات گروه تروریستی داعش اشاره کرد و افزود: داعش نیز دست پرورده استکبار بوده و با هدف ضربه زدن به اسلام ایجاد شده است.

وی خطاب به سردمداران غربی گفت: آیا توهین به مقدسات دیگر ادیان کار درستی است؟ عده‌ای می‌خواهند که با چنین اقداماتی چهره دین مبین اسلام را در دنیا مخدوش کنند.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی با اشاره به اینکه توهین به پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد(ص) موجب شد که چهره واقعی دولتمردان غربی برای همگان مشخص شود افزود: دنیا امروز بیش از گذشته با هویت واقعی سردمداران غربی آشنا شد.

وی تصریح کرد: برخی‌ افراد ساده لوح دولت‌های غربی را اسوه تمدن می‌دانند در حالی که می‌بینیم آنها نه حامی حقوق بشر هستند و نه اسوه‌ای از تمدن.

این مرجع تقلید ضرورت برگزاری اجتماع اعتراض آمیز در محکومیت توهین به ساحت نبی مکرم اسلام را مورد تاکید قرار داد و گفت: غرب باید بداند که مسلمانان اجازه نمی‌دهند کسی به مقدسات آنها توهین کند.

انتهای پیام/2258/صا40/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها