امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14103
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۴۰
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «صائب عریقات» گفت: کسی که تلاش‌های «جان کری» را به شکست می‌کشاند، همان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «صائب عریقات» گفت: کسی که تلاش‌های «جان کری» را به شکست می‌کشاند، همان طرفی است که تصمیماتی درباره تخریب خانه‌های فلسطینی، اعطای مجوز ساخت شهرک‌ها و تحمیل محاصره ظالمانه بر فلسطینیان، اتخاذ می‌کند.

عریقات در واکنش به اظهارات «موشیه یعلون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تاکید کرد که طرف فلسطینی به قانون بین‌المللی و تلاش‌های جدی برای احیای روند سازش به منظور دستیابی به تشکیل دولت فلسطین در مرزهای چهارم ژنو سال 1967 به پایتختی قدس پایبند است.

وی همچنین تصریح کرد: یعلون چگونه می‌تواند طرف فلسطینی را مسئول شکست تلاش‌های کری در منطقه معرفی کند در حالی است که خود وی دستورات مربوط به تخریب خانه‌های فلسطینی و اعطای دستور به نیروهای ارتش برای حمایت از شهرک‌نشینان تروریست را صادر و مصوبات مربوط به سیطره بر اراضی فلسطینی را امضا می‌کند.

عریقات در ادامه گفت که جامعه جهانی به صورت روشن می‌داند که دولت راست‌گرای اسرائیل تمایلی به روند صلح جدی ندارد.

وی افزود: هیچ طرفی همانند طرف فلسطینی به موفقیت تلاش‌های کری اهتمام ندارد زیرا موفقیت تلاش‌های وی به معنای نابودی اشغالگری در اراضی دولت فلسطین است.

عریقات درباره زمان سفر کری به منطقه نیز اظهار داشت که تا کنون زمان مشخصی برای سفر کری تعیین نشده است اما تماس‌ها با طرف آمریکایی همچنان ادامه دارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها