امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141030
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 23 دی‌ ماه و در نشست خبری همایش اصلاح‌طلبان بود که حکیمی‌پور رئیس ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 23 دی‌ ماه و در نشست خبری همایش اصلاح‌طلبان بود که حکیمی‌پور رئیس دوره‌ ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در مورد عضویت حزب ندای ایرانیان در این شورا، گفت که برای عضویت در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات علاوه بر مجوز فعالیت به پروانه نیز نیاز است و صدور پروانه نیز پس از برگزاری اولین کنگره داده می‌شود.

بهروز شجاعی مسئول کمیته اطلاع‌رسانی حزب ندای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تشکیل ستاد برگزاری کنگره حزب ندا خبر داد و گفت: ستاد برگزاری کنگره شکل گرفته است و کنگره حزب نیز اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

هنوز زمان و مکان دقیق کنگره حزب ندای ایرانیان مشخص نیست اما شجاعی می‌گوید که به زودی همه این جزئیات مشخص و به اطلاع رسانه‌ها خواهد رسید.

به گزارش فارس، حزب ندای ایرانیان 10 آذر ماه امسال توانست که از کمیسیون ماده احزاب مجوز فعالیت دریافت کند.

کمیسیون ماده 10 احزاب که از سال از سال 1361 فعالیت خود را آغاز کرده است، از ابتدای دولت یازدهم تاکنون به 6 حزب مجوز فعالیت داده و هنوز بررسی مجوز به هفت حزب دیگر در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها