امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141035
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دفتر تحکیم وحدت در پی شهادت جهاد مغنیه با انتشار پیامی اعلام کرد: صهیونیست‌ها اگر ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دفتر تحکیم وحدت در پی شهادت جهاد مغنیه با انتشار پیامی اعلام کرد: صهیونیست‌ها اگر گمان می& zwnj;کنند لحظه‌ای می‌توانند رسیدن مرگ و نابودیشان به دست امت خمینی بزرگ و شیرمردان حزب‌الله را با این ترورها به تاخیر بیندازند، سخت در اشتباهند.

متن این پیام به شرح زیر است:

« می‌نویسند کشتیم؛ اما می‌خوانیم شهید کردند، زنده کردند، نفس تازه‌ای دمیدند در پیکر تنومند مقاومت و خون تازه‌ای را به جوش و خروش در آوردند در رگ‌های بچه‌های حزب‌الله.

آن لحظه که مژده شهادتتان را شنیدیم؛ بغضمان گرفت، پایمان لرزید و دلمان سخت گرفت، شاید که دل مولایمان و بغض سیدمان نیز در گلو گرفته باشد.

همان سیدی که با اقتدا به مولایش چند روز پیش با سخنانش لرزه افکند بر وجود و بر بنیان‌های پوشالی رژیم کودک‌کش و غاصبی که سست‌تر از تارهای عنکبوت است.

اما شما ای فرزندان نامشروع یهود، ای کور دلان گرگ صفت که این بار نیز رو به خوی وحشی‌گری خودتان آوردید و بار دیگر چهره پلیدتان را به رخ جهانیان کشیدید، بدانید و یقین داشته باشید که اگر به خیال باطلتان گمان می‌کنید لحظه‌ای می‌توانید رسیدن مرگ و نابودیتان به دست امت خمینی بزرگ و شیرمردان حزب‌الله را با این ترورها و ریختن خون عزیز تر از جان‌هایمان، به تاخیر بیندازید، سخت در اشتباهید.

ما فرزندان علی خیبر شکن هستیم. ما دلاور مردان مولاییم و به زودی خیبری دیگر را نشانتان خواهیم داد تا که دیگر به مخیله هیچ کس خطور نکند درافتادن با فرزندان علی خیبرگشا را.

شهادتان مبارک. شهادتت مبارک ای شیرمرد حاج رضوان، شهادتت مبارک جهاد مغنیه، شهادتتان مبارک ای فرماندهان حزب خدا و ای پاسداران اسلام.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها