امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141037
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 211
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل، با انتشار بیانیه‌ای ضمن قدردانی از ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل، با انتشار بیانیه‌ای ضمن قدردانی از مردم به خاطر حضور گسترده آنها در مقابل سفارت فرانسه اعلا کرد:

«درود و سلام بر ملت غیور و عزت‌مند ایران اسلامی که با اقدام بجای خود به زعم خود توانستند از آلام برخی اقدامات نابجای این روزها بکاهند و با حضور در کنار دانشجویان، که آمده بودند اعتراض خود را در قبال هتک حرمت پیامبر عزیز اسلام(ص) به منصه ظهور برسانند، بگویند فاصله میان ما و مستکبران چیزی نیست که با تنفس در فضای باز و هوای پاک و احیانا پیاده‌روی پر شود؛ آمده بودند تا بگویند پیامبر اسلام وجه مشترک همه اقوام ایرانی و وحدت‌بخش مسلمانان است و توهین به او را بر نمی‌تابند.

درود بر غیرت انقلابی شما مردم فهیم که در بزنگاه‌های انقلاب در کنار جوانان انقلابی هستید؛ امید آنکه پیام حضور دیروز شما در مقابل سفارت فرانسه را دستگاه دیپلماسی هم شنیده باشد.

با این حال بی‌جهت نیست که برخی از پیام‌های حضور گسترده تجمع دیروز را یادآور شویم:

1- همانطور که دیروز گفتیم؛ پس از اهانت‌های صورت گرفته به پیامبر گرامی اسلام، نه ملاقات با وزیر خارجه فرانسه و نه پیاده‌روی با وزیر امور خارجه آمریکا با وجود حمایت‌های آشکار و پنهان دولت‌های غربی، پذیرفته است و نه توجیهی که آقای دکتر ظریف برای این اقدامات نابجا بکار برده‌اند. از این جهت ملت ایران منتظر عذرخواهی جناب آقای وزیر خواهد ماند.

2- همانطور که دیروز گفتیم؛ باید به هتک حرمت رخ داده پاسخی در خور داده شود؛ از این جهت حداقلی‌ترین اقدام که موجب آلام دردهای بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان شده، اخراج سفیر کشور فرانسه است؛ بدانید چشم تیزبین و ضمیر پاک و روشن مسلمانان به اقدام شما دوخته شده است.

3- همانطور که دیروز گفتیم؛ از دستگاه دیپلماسی انتظار می‌رود که اهانت‌های صورت گرفته را فراموش نکند و بداند کسانی که در مقابل آنها مذاکره می‌کند همان کسانی هستند که به پیامبر عظیم‌الشأن اسلام اهانت کردند و این مسئله در تمام روند مذاکرات باید مورد توجه قرار گیرد.

در پایان دوباره از سوی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور از شما ملت غیور ایران که به درخواست دانشجویان لبیک گفتید و در مقابل اهانت‌کنندگان به ساحت پیامبر رحمت صف آرایی کردید؛ کمال تشکر را داریم.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها