امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141038
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به برگزاری همایش اخیر اصلاح‌

علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به برگزاری همایش اخیر اصلاح‌ طلبان، گفت: ما نه کشور را برای جناح خاصی می‌دانیم و نه به تک‌صدایی معتقدیم، قطعاً‌ مقام معظم رهبری نیز به حضور سلیقه‌های مختلف در فعالیت‌های سیاسی اعتقاد دارند و بارها به این موضوع تأکید داشته‌اند.

بیانی با بیان اینکه همه باید به قانون احترام بگذارند، ادامه داد: نباید چارچوب‌های قوانین کشور را فراموش کنیم و به بهانه آزادی بیان قوانین نظام را به بازی و سخره بگیریم، زیرا این مسئله صورت خوشی نخواهد داشت.

وی به انتقاداتی که اصلاح‌طلبان به شورای نگهبان داشتند اشاره کرد و گفت: شورای نگهبان ذیل قانون اساسی تعریف شده و ذیل این قانون فعالیت می‌کند. نباید این شورا به خاطر مباحث سیاسی خود زیر سؤال ببریم. اینکه بخواهیم کلیت شورای نگهبان را زیر سؤال ببریم بی‌انصافی و نامردی سیاسی است.

این فعال دانشجویی خاطرنشان کرد: بحث انتخابات مجلس یکی از مباحثی بود که اصلاح‌طلبان به خاطر آن همایش خود را برگزار کردند ولی در آن همایش کمترین اشاره‌ای به نحوه اداره مجلس و رسیدگی به مشکلات مردم نشد و این نشان می‌دهد آنها برنامه‌ای برای این کار ندارند.

بیانی تصریح کرد: یکی از مسائلی که در همایش اصلاح‌طلبان به آن پرداخته شد بحث رفع حصر سران فتنه بود. البته این چندین بار است که این بحث توسط آنها مطرح می‌شود و بارها مردم پاسخ قاطعی به آن داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: سران فتنه بنابر دلایل محکمی در حصر هستند. درست نیست که بخواهیم قوانین نظام را در این رابطه به سخره بگیریم زیرا این جریان باعث می‌شود قوام و کیان نظام دچار خدشه شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها