امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141040
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: هر کس ...

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: هر کس مشخصه‌ ها را رعایت نکند خودش را در مقابل نظام قرار داده است؛ فتنه خط قرمز نظام، مجلس و دولت است.
وی افزود: تمام وزرایی که به مجلس معرفی شدند، همه بر این امر تأکید کردند که از فتنه مبرا هستند و فتنه را محکوم کردند؛ دولت نیز فتنه را محکوم کرده است، موضع کل نظام در رابطه با فتنه کاملاً مشخص است.
نماینده تهران در مجلس تأکید کرد: افرادی که از فتنه‌گران دفاع یا حمایت کنند، چه بخواهند چه نخواهند خودشان را در برابر نظام قرار می‌دهند و این یک واقعیت است.
وی یادآور شد: افرادی که ارکان نظام مانند مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان و قانون اساسی را قبول نداشته باشند، عملاً خودشان را در برابر نظام قرار داده‌اند؛ افرادی که بخواهند در مقابل دشمنان ملت ایران کرنش نشان دهند و سازش داشته باشند و کوتاه بیایند و از زاویه‌ای مسائل را مطرح کنند که به نفع دشمنان تمام شود، در این شرایط خودشان از نظام فاصله می‌گیرند.
سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: همه عقلای قومی که خودشان را اصلاح‌طلب تلقی می‌کنند، باید در چارچوب نظام حرکت کنند، اصلاح‌طلبان بعد از تجربه تلخی که سال 88 داشتند و رفتند زیر چتر دشمنان ایران قرار گرفتند، باید این موضوع برایشان عبرت شود و بیایند توبه کنند و به آغوش ملت برگردند و بدانند اگر بخواهند بر همان طبل بکوبند ملت هم مقابلشان حتماً می‌ایستند و آنها را بیشتر از گذشته طرد می‌کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها