امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141043
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در جلسه مشترکی که میان وزارت کشور و معاون حقوقی رئیس ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در جلسه مشترکی که میان وزارت کشور و معاون حقوقی رئیس جمهور به منظور بررسی جایگاه مدیران حقوقی در استان‌ها و تحکیم حقوق شهروندی صورت گرفت، به بررسی حقوق عمومی پرداخت و گفت:‌ کار دولت بیشتر در زمینه حقوق دولت است و باید معاونت حقوقی در این زمینه تلاش کند تا بتوانیم شاهد پیشرفت آن باشیم چرا که حقوق عمومی در کشور ما علم نوپایی است و کار چندانی بر روی آن صورت نگرفته است.

امیری با بیان اینکه در زمینه حقوق خصوصی و حقوق قراردادها اقدامات مؤثری صورت گرفته است، تصریح کرد: خوشبختانه رئیس جمهور کشور یک حقوقدان است و نگاه به مسئله حقوق شهروندی در دولت یک مسئله جدی است و وزاریی هم که در این زمینه انتخاب شده‌اند، با مسائل حقوقی آشنا هستند.

سخنگوی وزارت کشور با اشاره به آسیب‌های نظام تقنینی اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که در کشور با آن روبرو هستیم، تورم مقررات و قوانین است.

امیری با بیان اینکه میان قانون‌نگاری، قانون‌نویسی و قانون‌گذاری تفاوت بسیاری وجود دارد، اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا در این زمینه اقدامات مؤثری را انجام دهیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها