امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141050
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور امروز در تجمع اعتراض‌آمیز جمع کثیری از دانش‌آموزان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی شهر تهران و شهرهای تابعه در پی اقدام نشریه «شارلی ابدو» به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) که مقابل سفارت فرانسه در تهران برگزاری شد، در سخنانی اظهار داشت: تردیدی نیست نام زیبا و شخصیت بزرگ پیامبر اسلام(ص) امروز بیش از همه در عمق دل‌ها نفوذ کرده است و جهان امروز تشنه اخلاق است و آن را در سرچشمه‌ای به نام محمد(ص) جستجو کند.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان حاضر به نمایندگی از دانش‌آموزان ایران اسلامی همصدا با ملت ایران و مسلمانان آزادی‌خواه جهان ضمن محکومیت سناریوی پاریس و توهین نشریه فرانسوی که تحت تأثیر حمایت بی‌دریغ دولت فرانسه است، این اقدام را به شدت محکوم می‌کند.

علامتی افزود: دانش‌آموزان بدانند اقدامات موهن و همه اقدامات اسلام‌هراسانه چیزی جز تقلای ذلیلانه در برابر موج عظیم اسلام خواهی مقابل افول تمدن غرب نیست.

وی اضافه کرد: چه کسی است که نداند دعوت از نتانیاهوی کودک‌کُش در صف تظاهرات ضد صهیونیستی و چاپ مجدد کاریکاتور توهین‌آمیز نشریه فرانسوی توصیه آمریکا بوده و سناریوی از پیش تعیین شده است.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان یادآور شد: هر اقدام تروریستی و توهین‌آمیز محکوم است و این اقدام در فرانسه که مهد دموکراسی غرب است، لکه ننگی برای تمدن غرب است؛ تمدنی که صدای شکستن استخوان‌های آن را می‌شنویم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها