امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141053
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در پی همدردی دانش‌

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در پی همدردی دانش‌ آموزان همدانی در حمایت از معلم ورزش خود که به بیماری سرطان مبتلاست و تراشیدن موهای سرشان، طی پیامی از این حرکت شایسته کادر آموزشی و دانش‌آموزان آموزشگاه آیت الله معصومی همدان تقدیر کرد.

در این پیام آمده است: «همکاران عزیز، یک بار دیگر عرصه معلمی و نقش والای معلم را در تربیت صحیح فرزندان این مرز و بوم به خوبی مجسم ساختید و با هدایت بلندنظری، دانش‌آموزان آموزشگاه خود و با کمک خانواده‌های عزیزشان، عرصه‌ای برای برداشتن گام‌های اول زندگی با معرفت و بینش صحیح فراهم ساختید.

دانش‌آموزان شما نشان دادند که «معلم ورزش، معلم‌ترین معلم هاست» حتی اگر در حال مبارزه با بیماری باشد. حضوری گرم دارد تا با نشاط و پویایی خود، سستی‌ها و تیرگی‌ها را از جسم و جان دانش‌آموزان بزداید و در عمل نشان دهد که برای تحقق حیات طیبه دانش‌آموزان کمر همت بسته است.

ضمن آرزوی صحت و سلامت کامل برای این معلم قهرمان، از تمامی عزیزانی که در این حرکت تحسین برانگیز دانش‌آموزان سهیم بوده‌اند، تشکر و قدردانی می‌نمایم».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها