امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 24
۰۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141065
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در جریان یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای شهر تهران و پس از تقدیم لایحه بودجه سال 94 شهرداری تهران توسط محمدباقر ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در جریان یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای شهر تهران و پس از تقدیم لایحه بودجه سال 94 شهرداری تهران توسط محمدباقر قالیباف شهردار تهران دستورات بعدی جلسه امروز شورا مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه جلسه بررسی اعتراض فرمانداری تهران به متن مصوبه دستورالعمل اجرایی تبصره 32 مصوبه بودجه سال 93 شهرداری تهران دستور بعدی جلسه بود.

بررسی دو فوریت لایحه مصوبه نرخ حق توقف پارکینگ‌های عمومی و نرخ عوارض پارک حاشیه‌ای در شهر تهران موضوع بعدی بود و در یکصد و بیست و پنجمین جلسه به آن پرداخته شد و در نهایت اعضا به یک فوریت لایحه اشاره شده رأی دادند.

بررسی یک فوریت لایحه مجوز اخذ عوارض تردد از معابر خاص شهری - یک فوریت لوایح تعیین قیمت بلیت مترو و همچنین تعیین نرخ کرایه اتوبوسرانی و مینی‌بوسرانی شهر تهران در سال 94 - بررسی یک فوریت طرح نظارت بر انتخابات شورایاری‌ها توسط شورای اسلامی شهر تهران و اجرای انتخابات توسط شهرداری‌های مناطق 22‌گانه از جمله دستورات جلسه امروز شورا بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار