امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۲۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141073
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در ساعت 12:28 امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در یافت‌آباد شهرک ولیعصر به سامانه 125 آتش‌نشانی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در ساعت 12:28 امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در یافت‌آباد شهرک ولیعصر به سامانه 125 آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران 3 ایستگاه به همراه نرده‌بان، تشک نجات و دستگاه& zwnj;های تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد طبقه همکف یک کارگاه مبل‌سازی در یک ساختمان 5 طبقه مسکونی که حدوداً 80 متر وسعت داشت و مملو از پارچه و مواد اشتعال‌زا بود آتش گرفته و دود حاصل از آن تمامی ساختمان را در بر گرفته بود.

آتش‌نشانان عملیات را آغاز کردند و مشاهده شد یک کارگر در داخل آتش محبوس شده که مأموران آتش‌نشانی توانستند همزمان با اطفای حریق این کارگر 17 ساله تبعه افغانستان را خارج کنند.

در حین اطفای حریق آتش‌نشانان متوجه شدند پسر بچه‌ای 8 ساله در راه‌پله‌های این ساختمان در میان دود حاصل از آتش گرفتار شده‌ است و نفس‌های این پسربچه به شماره افتاده بود. یکی از آتش‌نشانان بلافاصله ماسک تنفسی خود را در اختیار این پسربچه قرار می‌دهد و از مرگ حتمی نجات پیدا می‌کند.

عملیات این حادثه پس از ایمن‌سازی در ساعت 14.01 به اتمام می‌رسد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار