امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۰۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141074
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس عصر امروز با حضور همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور، حبیب‌الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی بهزیستی از طرح ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس عصر امروز با حضور همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور، حبیب‌الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی بهزیستی از طرح جامع بشیر (طرح کاهش طلاق) با تاکید بر تحکیم بنیان خانواده رونمایی شد.

به گفته فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور طرح اشاره شده با توجه به دغدغه‌ها و نگرانی‌های مقام معظم رهبری، رئیس جمهور، علما و مراجع در خصوص تحکیم بنیان خانواده طراحی شده است.

وی با بیان اینکه طرح بشیر دارای ارکان و شاخصه‌های ویژه‌ای است گفت: طرح اشاره شده با مشارکت بخش برون‌ سازمانی و با استفاده از نظرات کارشناسان و اساتید تهیه شده است. طرح بشیر در 3 فاز اجرا خواهد شد که از آن جمله می‌توان به فاز استقرار طرح، استان‌های در اولویت و فاز توسعه ملی اشاره کرد.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: فاز نخست طرح در بهمن‌ماه و اسفند‌ماه سال جاری اجرا خواهد شد و فاز‌های بعدی طرح در سال‌ آینده و طبق برنامه‌ریزی انجام شده اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها