امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141083
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید تقی نوربخش افزود: سرمایه گذاری در بخش درمان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید تقی نوربخش افزود: سرمایه گذاری در بخش درمان مهمترین اولویت در بحث توسعه است و جامعه سالم می تواند نقشی محوری در امور توسعه، تولید و کارآفرینی داشته باشد.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی افزود: اولین قدم در انجام فعالیت‌های یکسال گذشته، توفیق در تغییر نگاه دولت به بخش سلامت بوده است .موفقیتی که در سه بخش تغییر نگاه دولت، تامین منابع مالی و تامین تجهیزات اتفاق افتاده است.

نوربخش وظیفه مسئولین وکارکنان دفاتر اسناد پزشکی را بسیار سنگین توصیف نمود و آنرا رسالتی بزرگ و مهم در ابعاد موفقیت سازمان تامین اجتماعی در کسب رضایت مندی بیمه شدگان دانست و گفت: نظارت باید کامل، تخصصی و تاثیر گذار باشد و از مکانیزم های جدید و نوگرایانه استفاده نمود تا به بالاترین بهره‌وری درنظام سلامت جامعه وگروه‌های هدف دست یابیم.

وی ایجاد فضای اعتماد را از مهمترین عوامل انجام نظارت های هدفمند دانست و اضافه کرد: تعامل بین مشتری داخلی و خارجی از اصول اساسی وتامین کننده منافع سازمانی است.

وی در ادامه با بیان چالش‌های پیش رو و آنچه در گذشته اتفاق افتاده و روند تخصصی سازمان را به بیراهه سیاست کشانده است، گفت: این سازمان یک سازمان خدمتگذار است که خدمات آن شامل حال بیش از 50 درصد جامعه هدف شده است و برنامه‌های این سازمان علاوه بر تولید امنیت ملی در سطح معیشت و رضایت مندی عموم تاثیر گذار است.

نوربخش ادامه داد: بودجه سازمان تأمین اجتماعی در سال 93 بیش از 46 هزار میلیارد تومان است که معادل یک چهارم بودجه کشور است. همچنین این سازمان با روند موجود بر 15 درصد اقتصاد کشور و12 درصد بورس تاثیر گذار است.

وی خاطر نشان کرد: اعمال سیاستهای نادرست در سالهای گذشته در این سازمان آثار جدی بر روابط اجتماعی، اقتصادی و نیز ادبیات و فرهنگ کار داشته است که ما باید برای ترمیم آن و ارایه برنامه‌های تخصصی در تمامی رده‌‌های مدیران صف و ستاد تلاش کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک مجموعه بزرگ اجتماعی، اقتصادی در کشور به فعالیت می‌پردازد، گفت: در سال 1388 در رابطه با درآمد و هزینه از نقطه سر به سر عبور کردیم و وارد یک بحران جدی شدیم.

در این سال هم از بانک‌ها استقراض کرده بودیم، هم اموال سازمان را فروخته بودیم وهم به تعهدات خودمان عمل نکرده بودیم. اما در سال 1393 این نوید را می‌دهیم که نه استقراض کرده‌ایم، نه اموال سازمان را فروخته‌ایم و نه نسبت به تعهدات خود عقب افتادگی داریم و این موفقیت را مدیوین یک تلاش جمعی هستیم. در شرایطی که کشور در چالش‌های اقتصادی قرار داشت، اما موفق به تامین منابع مورد نیاز برای ایفای تعهدات شدیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها