امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141085
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا کمره‌ای مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران امروز در ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا کمره‌ای مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران امروز در همایش استانی بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش که در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران رتبه اول را در کشور بدست آورده است که این با همکاری شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و کمک‌های ائمه جمعه، شهرداران، شوراهای اسلامی و دیگر مسئولین بدست آمده است.

وی ادامه داد: اساس کار شورا آنچنان که در قانون آمده است دامن زدن به مشارکت و تحقق آن است و مایل هستیم مشارکت از جنبه مالی سنجیده نشود،‌بلکه درگیری و مشارکت‌های ذهنی و فکری نیز نوعی مشارکت است.

کمره‌ای افزود: هرکس به لحاظ عاطفی برای آموزش و پرورش دلش می‌تپد در آن مشارکت می‌کند و حتی اگر دقایقی برای پیدا کردن راهکار در این خصوص فکر می‌کند وی نیز با دوراندیشی تمام به دستگاه تعلیم و تربیت می‌پردازد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران یادآور شد:‌ سرمایه‌گذاری برای آموزش و پرورش را فقط دوراندیشان می‌بینند و امروز تصور اینکه آموزش و پرورش زودبازده و یا دیربازده است، پایان گرفته و مجموعه‌ای که قدما و یا به وسیله قلم شورای آموزش و پرورش را همراهی می‌کند جزو افراد دوراندیش و آینده‌نگر هستند.

وی تصریح کرد: مجموعه آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران را به 3 گروه تقسیم کرده‌ایم، گروهی که مجموعه مادر هستند و توانایی بالایی دارند،‌گروه دوم که کثرت جمعیت داشته و گروه سوم یعنی گروه کم جمعیت که بر این اساس رتبه‌بندی انجام شد و 3 شهرستان به عنوان شوراهای برتر انتخاب شده‌اند.

کمره‌ای خاطرنشان کرد: کار دیگری که انجام داده‌ایم وزن دادن به شاخصه‌های ارزیابی شوراهای آموزش و پرورش بود؛ برای نمونه یعنی بررسی اینکه حضور فرمانداران در جلسه شورا چگونه است و آیا خود شرکت می‌کنند و یا نماینده‌ای می‌فرستند که در این خصوص باید تفاوت‌هایی وجود داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها