امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141096
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 158
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یعکوف پری» به شهادت رساندن یک از شخصیت‌های اصلی حزب‌الله ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یعکوف پری» به شهادت رساندن یک از شخصیت‌های اصلی حزب‌الله (جهاد مغنیه فرزند عماد مغنیه) و یک فرمانده ایرانی در تهاجم موشکی یکشنبه رژیم صهیونیستی به منطقه «قنیطره» را «موفقیتی اطلاعاتی و عملیاتی» خواند.

به نوشته روزنامه «جروزالم‌پست»، یعکوف پری امروز (سه‌شنبه) در گفت‌وگو با «رادیو اسرائیل» حضور حزب‌الله در نزدیک مرزهای اشغالی را اقدام تدارکی خواند و گفت، با توجه به ارزیابی او، حضور حزب‌الله به معنای تسهیل یکسری «حملات تروریستی» در داخل مرزهای فلسطین اشغالی است.

زمانی که از یعکوف پری سئوال شد آیا او نیز مانند «یاکوف گالانت» از ژنرال‌های سابق ارتش رژیم صهیونیستی و از اعضا حزب «کولانو» بر این باور است، این اقدام با انگیزه‌های سیاسی در آستانه انتخابات پارلمانی اسرائیل انجام شده است، گفت: «معتقدم هیچ ارتباط سیاسی میان این مسئله و انتخابات وجود ندارد».

وی در ادامه با اشاره واکنش احتمالی حزب‌الله به این تهاجم موشکی گفت، نهادهای امنیتی باید پیامدهای چنین ضربه‌ای به حزب‌الله را مدنظر قرار می‌دادند و آن را سبک تلقی نمی‌کردند.

بعد از حمله موشکی یکشنبه یک بالگرد رژیم صهیونیستی به منطقه «قنیطره» در خاک سوریه که باعث شهادت برخی نیروهای حزب‌الله شد، این سازمان اعلام کرد پاسخی دندان‌شکن به این اقدام خواهد داد.

رژیم صهیونیستی پس از تهدید حزب‌الله به تلافی خون شهدای حمله دیروز، سامانه پدافندی «گنبد آهنین» را در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی در مجاورت مرز لبنان مستقر کرده است. در همین حال پایگاه خبری «اسرائیل نیوزفید» هم گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی، سطح آمادگی نیروهای خود را در مرزهای شمالی و در مناطق مجاور سوریه و لبنان افزایش داده است.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها