امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141112
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شورای امنیت سازمان ملل پیش نویس بیانیه‌ای که انگلیس درباره یمن تهیه کرده بود را به ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شورای امنیت سازمان ملل پیش نویس بیانیه‌ای که انگلیس درباره یمن تهیه کرده بود را به تصویب رساند.

اعضای شورای امنیت سه شب ضمن برگزاری نشست در خصوص بحران یمن، در بیانیه‌ای نگرانی شدید خود را از وخیم تر شدن بحران سیاسی و امنیتی یمن ابراز کردند.

به گزارش العربیه، اعضای شورای امنیت در بیانیه خود از همه احزاب سیاسی و طرفین درگیر در یمن، آتش بس کامل و پایدار را خواستار شدند و تاکید کردند که احزاب سیاسی با گفتگو و رایزنی مشکلات خود را حل کنند.

شورای امنیت در بیانیه سه شنبه شب خود در حمایت از رئیس جمهور یمن اعلام کرد که بر اساس نتایج انتخابات ریاست جمهوری و همچنین مفاد طرح شورای همکاری خلیج فارس، عبدربه منصور هادی رئیس جمهور قانونی این کشور است.

عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن ساعتی قبل از برگزاری نشست شورای امنیت طی سخنانی اعلام کرد: هرگونه تصمیمات شورای امنیت به منظور تن دادن انصارالله به خواسته‌های آن، فایده ای ندارد و از شورای امنیت هراسی نداریم.

انتهای پیام/ح

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها