امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141128
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،قصه این فیلم درباره زندگی جنجالی رنالد مکدونالد ری کراک موسس شعبات مکدانلد است. تهیه کنندگان «موسس» ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،قصه این فیلم درباره زندگی جنجالی رنالد مکدونالد ری کراک موسس شعبات مکدانلد است. تهیه کنندگان «موسس» می‌گویند قصه آن،نگاهی انتقادی به تجارت بیرحم در دل یک نظام سرمایه داری پرطمع دارد.

گفته می‌شود حال و هوای این فیلم،شبیه درام ضدسرمایه داری «خون به پا خواهد شد» با بازی دانیل دی لوئیس خواهد بود.

قصه «موسس» زندگی و فعالیت‌های رنالد مکدونالد ری کراک را از دهه 50 میلادی و زمانی که یک مغازه دار معمولی بود، دنبال می‌کند. او بعدها توانست شعبه‌های غذای آماده مکدونالد را راه اندازی کرده و از این راه میلیون ها دلار سود مالی ببرد.

جان لی هنکوک امر کارگردانی «موسس» را به عهده دارد و می‌گوید در تلاش است تا یک درام واقع گرایانه و افشاگرانه را در معرض دید تماشاگران قرار دهد. به گفته او،این فیلم جنبه های منفعت طلبانه و زراندوزی سرمایه داران آمریکایی را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد.

جرمی رنر یازیگر سینما در کنار شرکت مستقل فیلمسازی فیلم نیشن،امر تولید «موسس» را به عهده دارد. احتمال زیادی وجود دارد خود او هم در این فیلم بازی کند.

مایکل کیتن بعد از بازی در «بیردمن/مرد پرنده ای» دوباره مورد توجه صنعت سینما قرار گرفته است.این فیلم که به احیای کارنامه هنری وی پرداخت،جایزه بهترین بازیگر مرد مراسم گلدن گلوب را برایش به همراه آورد.

کیتن برای «بیردمن» نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد هم هست.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها