امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141141
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ایرج تقی پور، مدیر مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران در این جلسه که به منظور آشنایی و معرفی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ایرج تقی پور، مدیر مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی سینمای ایران در این جلسه که به منظور آشنایی و معرفی داوران برقرار شده بود با اشاره به جلساتی که با عکاسان برگزار شده است، گزارشی از مطالب مطروحه در جلسات را ارائه کرد و پیشنهاد عکاسان برای این دوره که به دلیل تاخیر در اعلام مقررات مسابقه تبلیغات، امکان انطباق عکس ها با سایر مواد تبلیغی فیلم های به نمایش درآمده با مقررات جدید وجود نداشت را مطرح نمود.

وی افزود: در نتیجه پیشنهاد هیات داوران مبنی بر اختصاص یک جایزه ویژه به بخش عکس در این دوره، این پیشنهاد مورد پذیرش هیات داوری و دبیر جشنواره قرار گرفت و مقرر گردید از مجموع ۷ قطعه عکس صحنه و ۲ قطعه عکس پشت صحنه که از سوی عکاسان فیلم به دبیرخانه ارسال می گردد یک اثر توسط هیات داوران انتخاب و معرفی شود.

وی درمورد شرایط پذیرش عکس ها گفت: عکس ها همچنان که در مقرات اعلام شده باید با وضوح تصویر (رزولوشن) ۳۰۰dpi در ابعاد ۳۰x۲۰ سانتی متر تا یکم بهمن به صورت فایل دیجیتالی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

در پایان جلسه داوران بخش مسابقه تبلیغات و اطلاع رسانی احکام خود را از دبیر جشنواره دریافت کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها